• Ru
  • En
  • Pl

FAQ

Która Ostrzałka do noży będzie dla mnie bardziej odpowiednia?

Przede wszystkim gama urządzeń do ostrzenia noży składa się z 5 sztuk.
“Kazak komar” i “Model 10 ” – polecamy ludziom do użytku domowego. Urządzenia ” Kazak UBR “i” Kazak Pro ” mogą być używane w domu i w małych warsztatach. Urządzenie “Model 100” jest używane dla fanów ostrzenia i warsztatów ostrzenia noży (ponieważ waży 12/13 kg i ma duże wymiary + jest mniej wymagający w utrzymaniu). Bardzo często klienci kupują drogie urządzenia do domu, więc wszystko zależy od pragnień i celów właścicieli naszych urządzeń i naszych kilentów.

Czy można ostrzyć nożyczki i dłuta na urządzeniach KAZAK?

Odpowiedź  –  Tak.  Aby to zrobić, musisz kupić akcesorium do ostrzenia nożyczek lub stół CH2 do ostrzenia nożyczek i dłut.

Jak długo może działać i służyć twoja ostrzałka do noży ?

Produkujemy urządzenia od 2014 roku. W trakcie komunikacji z klientami mówią, że używają naszych urządzeń do dziś (czyli 5-10 lat). Wszystkie nasze urządzenia wykonane są z wysokiej jakości materiałów takich jak stal i aluminium 7075 (poddane obróbce cieplnej). Wszystkie mechanizmy i części, na które przychodzi obciążenie, zostały wykonane ze stali lub aluminium. Mocny plastik poliacetal w naszych urządzeniach jest wbudowany w te części, w których uważamy go za odpowiedni i praktyczny oraz w miejscach, w których nie jest poddawany wysiłkowi fizycznemu.

EUREuro